«Різні суперники, різна гра»: лідер Епіцентра пояснив розгром Колоса після нищівної поразки від Динамо
Півзахисник Епіцентра Кирило Ковалець в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» прокоментував перемогу в матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги проти Колоса (4:0).
За словами гравця, попри великий рахунок, поєдинок не був таким легким, як це може здатися з боку. Ковалець наголосив, що для команди кожен матч у чемпіонаті є непростим.
«Ні, зовні може здатися легко, але насправді для нас немає легких матчів. Кожна гра дається важко і вимагає максимальної концентрації», – заявив Ковалець.
Також півзахисник прокоментував контраст між цією перемогою та попереднім матчем чемпіонату, в якому Епіцентр поступився Динамо з таким самим великим рахунком 0:4. Ковалець зазначив, що такі відмінності у результатах пояснюються декількома факторами.
«Різні суперники, різна гра, різна концентрація. Але ці ігри вже позаду, ми про них забули. Зараз для нас головне – перемагати і набирати бали. Ми розуміємо своє становище в турнірній таблиці, сьогодні трішки радіємо перемозі, але тепер важливо зберегти цей настрій і налаштування на наступну гру».
- Епіцентр після 19 турів має у доробку 17 залікових балів та посідає 14 сходинку в турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги. Відрив від зони «прямого» вильоту складає шість очок.
- У наступному турі команда Сергія Нагорняка на формально домашньому полі прийматиме львівський Рух. Поєдинок заплановано на 15 березня. Початок гри о 13:00.