Ротань прокоментував вогняний матч Олександрії: реакція головного тренера на втрачену перемогу над Оболонню

Переглядів 1633
Руслан Ротань. Фото: ФК Олександрія
Головний тренер Олександрії Руслан Ротань поділився емоціями після неймовірного матчу УПЛ проти Оболоні. Його команда втратила три бали на останніх хвилинах.

У середу, 17 квітня, Олександрія на своєму полі зіграла внічию з Оболонню з рахунком 2:2 у перенесеному матчі 15-го туру УПЛ.

Господарі програвали до 88-ї хвилини, після чого швидко вийшли вперед, однак на 97-й втратили перевагу.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер Олександрії Руслан Ротань прокоментував такий емоційний матч.

«Як ми можемо бути задоволені нічиєю, якщо гра була в наших руках, по всіх статтях повинні були перемагати і в першому таймі доводити до перемоги. Але так матч складається, що нам все тяжко. Не так просто дається. Треба більше зусилля, емоцій.

Ми після гри з Динамо і завжди наголошуємо на тому, що третя зона віддається під наших гравців, вони приймають рішення бити/не бити, подавати/не подавати. Я радий, що вони це почули, але, мабуть, вдачу треба заслужити, по-іншому не скажеш», – сказав Ротань для YouTube-каналу «УПЛ ТБ».

• Після цього матчу Олександрія посідає 12-те місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 25 очок.
  • В наступному турі 21 квітня підопічні Ротаня на своєму полі зустрінуться з ЛНЗ.