Ротань та Долганський пояснили результат матчу Олександрії та Ворскли: що сказали тренери клубів УПЛ

Переглядів 685
Головні тренери Олександрії та Ворскли Руслан Ротань і Сергій Долганський прокоментували підсумок очної дуелі їх команд в рамках поєдинку 21-го туру української Прем'єр-ліги (1:0).

Руслан Ротань та Сергій Долганський після поєдинку 21-го туру української Прем'єр-ліги між Олександрією і Ворсклою (1:0), де все вирішив один точний удар Кирила Ковальця, який подарував вікторію господарям поля, мали діаметральнопротилежні почуття.

Керманич полтавського клубу був похмурий і пояснив поразку насамперед травмою ключового нападника.

«Сьогодні, для гарної гри не вистачило забитих голів та не пропустити зі стандарту. Перший тайм грали так, як планували. Розрізали між лініями, де у нас був розігруючим Руслан Степанюк.

У нас виходили вдалі атаки, було багато моментів, де ми могли забивати гол. Але після того, як він отримав травму, ми зробили заміну, але в нас не знайшлось гравця, який зумів би зв’язати захист з нападом. Тому другий тайм у нас не вийшов в ігровому плані», – сказав Долганський.

На до та після вимушеної заміни Степанюка, яка сталася на 46-й хвилині, розділив гру і Руслан Ротань, який був стриманим, але щасливим.

«В другому таймі ми були командою, яку ми хочемо бачити. Це і надійніший контроль, і реакція при втраті м’яча. Тому весь другий тайм пройшов на половині поля Ворскли.

Вважаю, що всі хлопці добре попрацювали. Було тяжко, коли втрачали м’яч - старались одразу пресингувати. Так ми заробили кутовий. І ще були моменти, де ми могли забивати», –  розповів Ротань в коментарі УПЛ ТБ.

• Після 21-го туру Олександрія та Ворскла посідають 11-ту та сьому сходинки у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги відповідно.