Зоря повернулася до зони єврокубків, розгромивши Чорноморець: команда Григорчука йде на останньому місці в УПЛ

Переглядів 2332
ФК Чорноморец - ФК зоря. Фото: УПЛ
У матчі восьмого туру чемпіонату України в селі Ковалівка зустрічалися Чорноморець та Зоря. Підопічні Патріка ван Леувена виграли з рахунком 4:0 та вийшли на четверте місце у турнірній таблиці.

Перед початком матчу Чорноморець посідав останнє 16-те місце в УПЛ, зігравши лише у дві нічиї після шести зіграних турів. Зоря, яка є претендентом на найвищі місця займала сьоме місце із десятьма очками.

В перші хвилини гри команди вивчали один одного. Проте на 17-й хвилині луганчани вийшли вперед, після передачі Богдана Бутка відзначився Сергій Булеца. Зоря вирішила не зупинятися і вже через 13 хвилин Кірюханцев подвоїв перевагу луганчан. І крапку в першому таймі поставив Назарій Русин, який на 44-й зробив рахунок розгромним. Команди пішли на перерву за впевненої переваги Зорі.

У другому таймі Зоря збавила оберти, а Чорноморець намагався відігратися. Дуже довго рахунок 0:3 тримався не змінним. Григорчук виконував заміни, проте на гру це суттєво не вплинуло. Але Зоря знову відзначилася наприкінці гри. За три хвилини до завершення основного часу відзначився новачок команди Євген Шахов. Фінальний свисток зафіксував перемогу Зорі над Чорноморцем з рахунком 4:0

За підсумками матчу Зоря піднялася на четверту позицію і свій наступний матч зіграє проти прямого конкурента Вереса. Чорноморець залишився останнім і зіграє наступну гру на виїзді проти Колоса.