Розмова Луческу з Єзерським і крики в бік гравців: Динамо показало, що залишилося за кадром гри з Олександрією

Переглядів 4629
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо
Пресслужба київського Динамо показала деякі моменти з матчу проти Олександрії (4:2) в дев'ятому турі УПЛ, які залишилися за кадром офіційної трансляції.

У неділю, першого жовтня, Динамо обіграло Олександрію в матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги із рахунком 4:2 та здобуло вже п'яту перемогу в чемпіонаті.

Київський клуб на своєму ютуб-каналі показав важливі епізоди з цього поєдинку, що залишилися за кадром трансляції.

Зокрема, у об'єктиви клубних камер потрапила розмова головного тренера біло-синіх Мірчі Луческу з асистентом наставника Олександрії Володимиром Єзерським, з яким вони разом були у Шахтарі. Цей момент можна побачити за тайм-кодом 02:11.

Спеціалісти говорили про те, що у команди Руслана Ротаня багато молодих футболістів. Про це раніше розповідав інсайдер Ігор Циганик.

Також румунський тренер повідомив, що півзахисник Микола Шапаренко повинен повернутися після травми вже цього місяця, коли закінчиться перерва на матчі збірних. Ці слова Луческу дивіться за тайм-кодом 03:00.

Окрім цього у відео було показано, яка головний тренер Динамо кричить на своїх футболістів, роздаючи їм різні підказки, що можна почути за тайм-кодом 05:15.

• Нагадаємо, що тепер Динамо йде на п'ятому місці в турнірній таблиці УПЛ, маючи 15 очок після шести зіграних матчів. В тому випадку, якщо кияни виграють свої три відкладенних поєдинки, вони відірвуться від донецького Шахтаря на шість балів.
  • Команда Ротаня йде на 13 сходинкі, маючи вісім очок після дев'яти матів.
  • В наступному турі біло-сині зустрінуться з Поліссям, а Олександрія зіграє проти ЛНЗ.
  • Єзерський грав у Шахтарі під керівництвом Луческу у 2010 році, та провів там 38 матчів, забив один гол та віддав два асисти.