«Розуміли, що нічия для нас як поразка»: Йовічевіч – про важливість перемоги для Шахтаря

Переглядів 718
Ігор Йовічевіч. Фото: Шахтар
Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевіч після відкладеного поєдинку шостого туру УПЛ проти ФК Львів (2:1) видав порцію компліментів на адресу аутсайдера.

Шахтар у перенесеному матчі шостого туру УПЛ проти Львова вирвав перемогу на п'ятій доданій хвилині до другого тайму, програючи по ходу зустрічі в один м'яч.

Йовічевіч після гри видав порцію компліментів на адресу останньої команди чемпіонату України, яка дала справжній бій лідеру.

«Розуміли, що нічия для нас як поразка, і з цим знанням граємо. Одна з ознак цієї команди – характер, який показуємо протягом останніх восьми місяців. Ми б'ємося до кінця, віримо до кінця, і такий результат – винагорода за наполегливість команди і характер.

Якби Львів так грав кожен матч, то не був би на останньому місці. Якщо вони ускладнили нам гру, а в минулому турі Дніпру-1 могли забити тричі ще в першому таймі, забили два голи в другому таймі, то ми говоримо про команду, яка, особливо з новим тренером, робота якого дає свої плоди», – наголосив наставник.

Шахтар посідає перше місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 49 балів. 16 квітня Шахтар та ФК Львів знову зустрінуться в поєдинку 21-го туру УПЛ. Початок – 14:00.