Рух без VAR мінімально поступився Інгульцю та опустився в зону вильоту: долю матчу в Петровому вирішив пенальті

Переглядів 3729
Інгулець вийшов переможцем в перенесеному матчі десятого туру УПЛ проти Руху, який сьогодні проходив у Петровому. Зустріч завершилася з рахунком 1:0.

Інтерес до сьогоднішнього поєдинку супроводжували баталії із залученням системи VAR. Рух взяв на себе всі витрати, натомість в таборі Інгульця не дали згоду на роботу відеопомічника арбітра.

Інгулець з перших хвилин прибрав ініціативу до себе. Непоганий шанс мав Іван Головкін, який пробив у голкіпера гостей. Потім головою пробивав Денис Резепов, а згодом трапився епізод з призначенням пенальті після того, як м'яч влучив в руку Віталію Роману. Арбітр Дмитро Кривушкін призначив пенальті, який впевнено реалізував капітан Інгульця Максим Ковальов.

До перерви Рух зробив дві вимушені заміни. Мар'ян Мисик та Віталій Роман зіштовхнулися головами в боротьбі за м'яч. Медики надали футолістам гостей першу допомогу, після чого їх доправили до лікарні.

На 35-й хвилині Інгулець був близьким до другого голу, якби Богдан Слюбик не вибив м'яч з лінії після удару головою Кучеренка.

В другому таймі Рух не зміг загострити гру завдяки вдалим діям в обороні підопічних Сергія Ковальця, які до фінального свистка втримали переможний рахунок.

На 90-й хвилині Рух залишився в меншості. Соломон-Отабор отримав друге попередження. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Інгульця над Рухом із рахунком 1:0

Цього вікенду Інгулець поїде в гості до сусідів з Олександрії, а Рух чекає зустріч з Дніпром-1. Обидва поєдинки відбудуться 24 квітня.