Рух у матчі з сімома голами розгромив Верес: львівська команда вийшла на третє місце в УПЛ

Переглядів 13235
Рух радіє голу у ворота Вереса. Фото: Рух
Львівський Рух виявився сильнішим за рівненський Верес в очному поєдинку. Галицька команда виграла зустріч із впевненим рахунком 5:2.

Сьогодні, 22 жовтня, в рамках 11 туру УПЛ Верес на своєму полі приймав Рух.

У першому таймі львівській команді вдалося двічі забити у ворота рівненського колектива. Зробили це Денис Теслюк та Юрій Климчук.

У другій половині зустрічі галицька команда продовжила забивати. На 66 хвилині точно пробив Євген Пастух. На 82 хвилині представник Вереса Яго Аугусто відіграв один пропущений м’яч. Але рухівці на це відповіли другим голом від Пастуха та точним ударом у виконанні Іллі Квасниці. Верес же ще раз забив – гол на рахунку Дениса Балана.

У підсумку Рух виграв виїзну зустріч із красивим рахунком 5:2.

Прем’єр-ліга України. 11 тур

Верес (Рівне) – Рух (Львів) – 2:5

Голи: Аугусто, 82, Балан, 90 – Теслюк, 13, Климчук, 33, Пастух, 66, 85, Квасниця, 88.

• Рух після цієї вікторії з 19 очками в активі вийшов на третє місце в УПЛ. Верес посідає 15 позицію, маючи шість балів.
  • Рух наступний матч зіграє проти Олександрії 28 жовтня. Верес у наступному турі зустрінеться з Минаєм (29.10).