Рух продовжив рекордну гольову серію та знищив Інгулець: Кобін не зміг здобути дебютну перемогу в УПЛ в гостях

Переглядів 453
В атаці Ігор Краснопір. Фото: УПЛ
У другому п’ятничному поєдинку в рамках п’ятого туру Української Прем’єр-ліги Рух на домашньому полі впевнено переграв Інгулець (5:0) та увірвався до першої трійки.
  • Гольова домашня клубна рекордна серія Руху в УПЛ триває дев’ять ігор – 17 голів.
  • Василь Кобін біля керма різних клубів в гостях в УПЛ ще не перемагав – у 17-ти матчах: 8 нічиїх та десять поразок.

Після розгрому Зорі (3:0) минулої неділі, команда Віталія Пономарьова зробила те саме і з Інгульцем, тобто розтрощила свого суперника із «сухим» рахунком.

Перший тайм поєдинку у Львові гра була доволі рівною, але господарі дуже класно розіграли багатоходову атаку, яку трансформував у гол Ярослав Карабін.

Мав нагоду й Інгулець, але класний момент не реалізував півзахисник Роман Волохатий.

А по перерві команда з Петрового відверто «поплила»: львів'яни забили чотири голи за 14 хвилин і якби це був бокс, а не футбол, Василю Кобіну було б слід викидати рушник на поле.

Особливо постарався новий лідер нападу Руху Ігор Краснопір, який вистрілив дублем.

▶️  Відео всіх голів у поєдинку Рух – Інгулець дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга, 5-й тур

Рух (Львів) – Інгулець (Петрове) – 5:0 (1:0)

Голи: Карабін, 15, Квасниця, 47, Краснопір, 51, 61, Холод, 57.

• Після перемоги над Інгульцем Рух піднявся одразу на чотири позиції догори й нині займає другу сходинку у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі дев’ять очок.
  • Інгулець з трьома пунктами в активі йде посідає 13 щабель.
  • У наступному турі команда Віталія Пономарьова на виїзді зіграє проти Ворскли. Поєдинок у Полтаві заплановано на 14 вересня, початок гри о 18:00.
  • Інгулець у турі номер шість вдома прийматиме одеський Чорноморець. Матч відбудеться 14 вересня і розпочнеться о 18:00.