Рух вирвав перемогу над ЛНЗ, продовживши безпрограшну серію в УПЛ: легіонера команди Дулуба було вилучено

Переглядів 416
Рух - ЛНЗ. Фото: УПЛ
У матчі 22-го туру Української Прем'єр-ліги львівський Рух приймав черкаський ЛНЗ. Поєдинок не був багатим на голи, але закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Сьогодні, 1 квітня, львівський Рух, який претендує на місце в єврокубках, зустрічався із ЛНЗ, що нестабільно розпочав другу частину чемпіонату України.

В першому таймі підопічні Пономарьова виглядали небезпечніше та створили декілька небезпечних біля воріт опонентів. ЛНЗ відповідав львівській команді в контратаках, але забити нікому не вдалося.

На дебютних хвилинах другої половини гри нападник черкаського клубу Молло мав шанс відкрити рахунок, але Ледвій парирував удар форварда. Згодом знову голкіперу Руха довелося вступати в гру, адже після прострілу Яшарі завдав удару по воротах.

Однак вже у доданий до другого тайму час Рух заробив пенальті, а гравець ЛНЗ Бар був вилучений із поля. Вирок бездоганно виконав Притула, який вирвав перемогу для львівської команди.

УПЛ, 22-й тур

Рух - ЛНЗ - 1:0

Голи: Притула, 90+5 (пен)

• Після цього поєдинку Рух має у своєму активі 39 пунктів та знаходиться на п'ятій позиції. Цікаво, що команда Пономарьова не програє в УПЛ сім матчів поспіль.
  • ЛНЗ має 25 балів та йде дев'ятим в турнірній таблиці чемпіонату України.
  • В наступному турі львівська команда зіграє проти донецького Шахтаря (07.04), а ЛНЗ поїде в гості до київського Динамо (08.04).