Рух зіграв перший спаринг на словенських зборах: львів’яни забили два м’ячі міцній угорській команді

Переглядів 2245
Рух перед спарингом. Фото: Рух
Товариська гра між Рухом та Кечкеметом завершилась з рахунком 2:2, а за «жовто-чорних» по одному м’ячу забили Краснопір та Панченко.

У першому спарингу на передсезонних зборах у Словенії Рух зустрівся з угорським Кечкеметом. Однією з особливостей цього товариського матчу було те, що тайм тривав не стандартні 45 хвилин, а 60, пише пресслужба галицького клубу

Активніше поєдинок розпочали угорці і Дмитро Ледвій кілька разів виручив «рухівців». Втім у середині тайму ініціативу перехопили «жовто-чорні» й почали більше контролювати м’яч. А на 39-ій хвилині Денис Підгурський чудовою дальньою передачею знайшов у штрафному майданчику Василя Руніча, який віддав під удар Краснопіру – Ігор влучно пробив, відкривши рахунок у матчі. Втім вже за п’ять хвилин у схожому стилі забили гравці Кечкемета, а голом відзначився Палінкаш. Та на 56-ій хвилині угорці вийшли вперед: Катона вдало зіграв після подачі з кутового.

В другому таймі обидві команди проводили активну ротацію складу, тоді як Рух остаточно взяв м’яч під свій контроль. На 110-ій хвилині одне з таких володінь завершилось ефектною дальньою передачею у виконанні Андрія Кітели на Сергія Панченка, який красиво першим дотиком обробив м’яч, а другим – перекинув голкіпера та зрівняв рахунок у грі.

У підсумку, нічия з рахунком 2:2.

Товариський матч. 3 липня 2024 року. Рогла, Словенія

Рух (Львів, Україна) – Кечкемет (Угорщина) – 2:2 (1:2)

Голи: Краснопір, 39, Панченко, 110 – Палінкаш, 44, Катона, 56

Рух: Ледвій (Герета, 60), Сич (Кітела, 82), Слюбик (Слюсар, 60), Холод (Товарницький, 60), Роман (Савчук, 78), Підгурський (Денисов, 100), Дідик (Бойко, 84), Таллес (Притула, 60), Руніч (Непейпієв, 67), Лях (Клайвер, 78), Краснопір (Панченко, 80).

• Наступний поєдинок на закордонних зборах Рух зіграє проти чемпіона Австрії – Штурму.
  • Ця гра відбудеться у суботу, шостого липня.