«Селя, ти навчив хлопців?»: Зозуля відреагував на бійку гравців Миная з росіянами

Переглядів 1038
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Селя, ти навчив хлопців?»: Зозуля відреагував на бійку гравців Миная з росіянами
Роман Зозуля. Фото: Google
Футболісти українського Миная та російського Шинника побилися в Туреччині під час зборів. Український нападник Роман Зозуля з приводу цього звернувся до Євгена Селезньова.

Футболісти українського Миная та російського Шинника побилися в одному з турецьких готелів під час зборів. Попередньо відомо, що форвард Миная Данило Колесник заступився за працівницю готелю, якій нахамив росіянин, після чого і почалась бійка. Є інформація, що з боку Миная активну участь у бійці брали Олег Вишневський та Дмитро Нємчанінов.

Наразі відомо, що футболісти Шинника отримали травми в результаті бійки з футболістами Миная. Про це повідомляє російський канал «Матч ТВ». За його інформацією, у російських футболістів переломи пальців кисті та ребер, а у одного з представників Шинника гематома під очима. Окрім того, «Матч ТВ» повідомляє, що три футболісти Миная також отримали серйозні ушкодження.

На цю новину відреагував український форвард іспанської Райо Махадаонди Роман Зозуля, який в інстаграмі звернувся до нападника Миная Євгена Селезньова фразою «Селя, ти навчив хлопців боксу???»

Додамо, що на ці турецькі збори Євгена Селезньова не взяв головний тренер Миная Володимир Шаран.

Також зазначимо, що Минай після першої частини сезону посідає 13 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 14 балів.