Сенсація в чемпіонаті України: один з аутсайдерів УПЛ відібрав очки у Дніпра-1

Переглядів 8149
5 голосів
Володимир Адамюк у матчі з Вересом. Фото: СК Дніпро-1
Верес на своєму полі провів матч 25-го туру УПЛ проти Дніпра-1. Незважаючи на результативний перший тайм, гра закінчилася внічию з рахунком 1:1.

У неділю, 21 квітня, Верес на своєму полі провів матч 25-го туру української Прем'єр-ліги проти Дніпра-1. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 1:1.

Усі головні події відбулися ще у першому таймі цієї зустрічі.

Спочатку господарі вийшли вперед завдяки забитому голу Віталія Дахновського, якому асистував Яго Сікейра.

Однак невдовзі дніпряни зуміли зрівняти рахунок – результативним ударом відзначився Володимир Адамюк.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

У другому таймі, незважаючи на усі старання команд, жодній з них так і не вдалося вирвати перемогу.

УПЛ. 25-й тур.

Верес – Дніпро-1 – 1:1

Голи: Дахновський (19') – Адамюк (33'')

• Після цього матчу Верес посідає 13-те місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, маючи 20 залікових пунктів та гру в запасі.
  • Дніпро-1 в свою чергу продовжує йти на четвертій сходинці з 45-ма балами в активі.
  • В наступному матчі 27 квітня Верес в гостях зустрінеться з львівським Рухом.
  • На Дніпро-1 в той же день очікує домашній поєдинок проти київського Динамо.