Шацьких мінімально переграв Луческу: легенда Динамо засмутив колишню команду на зборах

Переглядів 759
Максим Шацьких. Фото: ФК Динамо
14 лютого Динамо провело дев'ятий матч на навчально-тренувальних зборах у Туреччині. Спаринг-партнером став чинний чемпіон Узбекистану Пахтакор (0:1).

Динамо мінімально поступилося Пахтакору, який нині очолює легендарний в минулому нападник та тренер «біло-синіх» Максим Шацьких. Долю протистояння вирішив єдиний влучний удар Достонбека Хадамова на 34-й хвилині.

В другому таймі Динамо створило кілька небезпечних нагод, проте динамівці шансами не скористалися. Після замін гра команди погіршилася, а до фінального свистка рахунок залишився незмінним.

17 лютого Динамо проведе наступний спаринг на турецьких зборах проти латвійського клубу Лієпая.

Динамо пішло на перерву третьою командою УПЛ, маючи 30 очок після 15 турів. 4 березня Динамо відновить сезон поєдинком 16-го туру УПЛ проти Інгульця.