Шахтар чи Динамо: колишній захисник грандів УПЛ зізнався, у якому клубі почував себе краще

Переглядів 651
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Шахтар чи Динамо: колишній захисник грандів УПЛ зізнався, у якому клубі почував себе краще
Сергій Чоботенко. Фото: ФК Полісся
Сергій Чоботенко, який раніше виступав за київське Динамо та донецький Шахтар, а нині представляє команду Полісся, згадав свій період у складі українських футбольних грандів.

Сергій Чоботенко відверто зізнався, що незважаючи на невдачі у спробах утвердитися у стартовому складі київського Динамо, він досі зберігає теплі почуття до цього клубу.

Захисник навіть провів паралелі між атмосферою в Динамо та відносинами з головними суперниками біло-синіх – Шахтарем з Донецька, де також йому довелося випробувати свої сили.

«Я в Шахтарі провів лише один сезон, а в Динамо шість-сім років. У Києві я мав багато друзів та в нас був топовий колектив. Тому, звичайно, по атмосфері було приємніше у Динамо. Біло-сині назавжди у моєму серці», –  розповів Чоботенко в ексклюзивному інтерв'ю «Українському футболу».

  • На даний момент Полісся з 32 очками в активі посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ. Попереду йдуть Кривбас та Дніпро-1, у яких по 34 бали. На четвертій позиції розташовується Шахтар (31), а на п’ятому місці – Динамо (28).
  • Наступний офіційний матч Полісся зіграє з львівським Рухом (24.02).
  • Захисник не зіграв жодного офіційного поєдинку ні за Динамо, ні за Шахтаря. Захисник виступав лише в молодіжних командах біло-синіх та «гірників».
  • У поточному сезоні Чоботенко зіграв у футболці житомирського клубу 18 поєдинків у всіх офіційних турнірах: одна результативна передача.