«Шахтар – Динамо на «Донбас Арені»: легендарний захисник «Азовсталі» описав, як він бачить перемогу України

Переглядів 830
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Шахтар – Динамо на «Донбас Арені»: легендарний захисник «Азовсталі» описав, як він бачить перемогу України
Михайло Діанов. Фото: Google
Військовослужбовець та прихильник Шахтаря Михайло Діанов мріє після перемоги України над агресором відвідати Класичне на домашньому стадіоні Шахтаря.

Морський піхотинець наразі завершує реабілітацію у США після операції на руці, яка була проведена коштом Шахтаря.

Легендарний захисник «Азовсталі» вірить, що вже зовсім скоро матиме нагоду побувати на матчі за участі Шахтаря та Динамо на «Донбас Арені».

«Я вам скажу. Коли Динамо Київ з Шахтарем на «Донбас Арені» зіграють у футбол. Оце буде перемога остаточна. Коли я стану з Рінатом Ахметовим, Сергієм Палкіним, і ми будемо дивитися футбол. І на «Донбас Арені» буде грандіозний концерт якийсь, оце буде перемога», – сказав Діанов в інтерв'ю «Голосу Америки»

22 вересня Діанова було звільнено з полону в ніч на під час обміну, в результаті якого додому повернулися 215 захисників Маріуполя, які тримали оборону заводу «Азовсталь».

Нагадаємо, Шахтар останній матч на «Донбас Арені» провів  у травні 2014 року проти Маріуполя, після чого на Сході України спалахнула перша фаза російсько-української війни. Наразі поле арени сильно занедбане, а фасад частково пошкоджено внаслідок артобстрілу..