Шахтар перервав фантастичну серію у матчі з Полісся: «гірники» не зуміли покращити свій же рекорд України

Переглядів 799
Шахтар - Полісся. Фото: УПЛ
У поєдинку із житомирським Поліссям донецький Шахтар не зумів переграти оборону суперника та не відзначився у цьому матчі. Цікаво, що в останнє «гірники» не забивали в УПЛ більше року тому.

Шахтар завершив свою результативну серію з 41 матчу, не забивши жодного гола у матчі з Поліссям (0:0).

Востаннє помаранчево-чорні не змогли подолати захист суперників 23 серпня 2022 року у матчі з Металістом 1925, який закінчився безгольовою нічиєю.

Історично найтривалішу серію із забитих голів у чемпіонатах України тримав Шахтар зі своїми 53 іграми.

Цікаво, що донецька команда вже в другому поспіль турі Української Прем’єр-ліги втрачає очки. В попередньому матчі команда Маріно Пушича взагалі поступилася Дніпру-1 (1:3), який тренує Юрій Максимов.

• Після цього матчу Шахтар із 25 очками в активі залишився на четвертій позиції в УПЛ. Полісся із 30 балами іде другим.
  • Перший Дніпро-1 також має 30 очок, а третій Кривбас набрав 27 балів.
  • Шахтар наступний матч зіграє проти Антверпена в рамках Ліги чемпіонів (28.11).
  • Полісся в наступному турі УПЛ зустрінеться з Вересом (01.12).