Шахтар познущався з Металіста 1925: «гірники» наздогнали Дніпро-1 за очками

Переглядів 716
Шахтар покуражився в матчі проти Металіста 1925 в рамках 16-го туру УПЛ. Команда Ігора Йовічевіча відвантажила сім голів у ворота суперника.

Шахтар поховав інтригу в протистоянні протягом перших 15 хвилин, коли Олександр Зубков та Богдан Михайліченко шокували команду Едмара та Олега Голодюка.

На цьому помаранчево-чорні не зупинилися та збільшили перевагу в рахунку – дубль Зубкова та гол Траоре довели рахунок до непристойного.

По перерві Шахтар навіть не думав зупинятися. Після автоголу гравця Металіста 1925 Ігоря Курила ще два м'ячі «гірники» забили стараннями Івана Петряка та Ярослава Ракицького, який в цьому матчі оформив гол плюс пас.

33-річний центрбек фірмовим ударом з далекої відстані на 65-й хвилині встановив підсумковий рахунок в зустрічі – 7:0 на користь Шахтаря.

Сьогоднішня перемога допомогла Шахтарю наздогнати за очками Дніпро-1 (36 очок) і відірватися від Динамо (30 очок) Зазначимо, що Зоря завдяки камбеку в матчі з Ворсклою (3:2) потіснила Динамо з топ-3.