Шахтар провів генеральну репетицію напередодні матчів з Ренном: «гірники» вперше виграли у 2023 році

Переглядів 1301
Шахтар завершив підготовку до рестарту сезону в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Команда Ігора Йовичевича провела фінальний спаринг проти Сараєво.

В заключному спарингу на зборах у Туреччині Шахтар не мав жодних проблем з п'ятиразовим чемпіоном Боснії та Герцеговини. «Помаранчево-чорні» розтрощили суперника з рахунком 4:0.

До перерви Шахтар тричі розписався у воротах боснійців завдяки точним ударам Тараса Степаненка, Лассіни Траоре та Георгія Судакова. У другому таймі Траоре оформив дубль, встановивши підсумковий рахунок у фінальному спарингу Шахтаря на зимових зборах.

📹 Відео першої перемоги Шахтаря в 2023 році можна переглянути в Telegram-каналі FanDay

Шахтар після зборів готуватиметься до двоматчевого протистояння з Ренном в плей-офф раунді Ліги Європи. Поєдинки відбудуться 16-23 лютого.

До слова, за кілька хвилин молодіжна команда Шахтаря в 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА протистоятиме одноліткам з хорватського Хайдука. Матч у Спліті розпочнеться о 19:00 за Києвом.