Шахтар розгромив Оболонь у ювілейній грі Траоре з пострілом Бондаренка: «‎пивовари» оновили власні антирекорди

Переглядів 157
Радість гравців Шахтаря. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
У завершальному поєдинку сьомого туру УПЛ чинний чемпіон України донецький Шахтар переграв київську Оболонь і впритул наблизився до першої трійки у чемпіонських перегонах.
  • Безвиграшна клубна рекордна серія Оболоні триває в УПЛ десять ігор: три нічиї та сім поразок.
  • На полях суперників Оболонь не перемагає впродовж рекордних для клубу 13-ти ігор: п’ять нічиїх та сім поразок.
  • Безгольова клубна рекордна серія Оболоні триває в Чемпіонаті 563 хвилини (чистого ігрового часу).
  • 50-й матч в УПЛ провів нападник Шахтаря Лассіна Траоре.

Без зайвих нервів. Саме так, на класі та не витрачаючи зайвих сил перемогу в УПЛ здобув донецький Шахтар. У матчі проти Оболоні «гірники» від першої хвилини захопили ініціативу і досить швидко відкрили лік голам.

На 17-му обертів хвилинної стрілки затяжний розіграш після кутового класним ударом завершив Бондаренко.

А по перерві перевагу Шахтаря до чотирьох голів збільшили Лассіна Траоре, буркінієць відзначився дебютним результативним ударом у новому сезоні, Георгій Судаков та Невертон.

▶️  Відео всіх голів у матчі Шахтар – Оболонь дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга, 7-й тур

Шахтар – Оболонь – 4:0 (1:0)

Гол: Бондаренко, 17, Траоре, 67, Судаков, 79, Невертон, 90.

• Після семи турів Шахтар має в активі 12 очок та займає четверту сходинку у турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги, а Оболонь, як і раніше, з двома заліковими балами тримається останньою.
  • У наступному турі донецький клуб на виїзді зіграє проти Вересу. Поєдинок у Рівному заплановано на 27 вересня. Стартовий свисток на стадіоні «Авангард» має пролунати о 18:00.
  • Оболонь в турі номер вісім на домашньому полі прийматиме Інгулець. Гра у Києві буде зіграна 29 вересня і розпочнеться о 13:00.