Шахтар став учасником благодійного проекту: «гірники» презентували колекцію ексклюзивного мерчу

Переглядів 97
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
Шахтар став учасником благодійного проекту: «гірники» презентували колекцію ексклюзивного мерчу
Футболісти Шахтаря. Фото: Google
Футбольний клуб Шахтар, соціальний проект «Ми однієї крові» та ПУМБ випустили спільну лімітовану колекцію благодійного мерчу. Все заради порятунку життів українських військових і поранених цивільних.

Мета колаборації – збирати кошти для допомоги в порятунку життів українських військових і поранених цивільних, а також розвивати культуру донорства в Україні.

Учасники проекту дістануть нагоду особисто зустрітися з гравцями Шахтаря. З-поміж усіх, хто замовить мерч, буде обрано трьох переможців, які зможуть потрапити на зустріч із футболістами клубу та поспілкуватися, сфотографуватися або поспостерігати за тренувальним процесом команди на базі у Львові.

Половину вартості кожного замовленого мерчу ПУМБ перераховує громадським організаціям «ДонорUA» та «Агенти крові» для доставляння компонентів крові й закупівлі кровоспинних засобів тактичної медицини для військових і цивільних у гарячих точках України.

Шахтар після першої частини сезону посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ. «Гірники» мають у своєму активі 30 очок і на п'ять пунктів відстають від лідера Дніпра-1, але при цьому мають гру в запасі.