Шахтар узгодив трансфер хавбека Фламенго: бразильський півзахисник близький до переїзду в УПЛ

Переглядів 61
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
0 голосів
Шахтар узгодив трансфер хавбека Фламенго: бразильський півзахисник близький до переїзду в УПЛ
Раян Роберто. Фото ФК Фламенго
Донецький Шахтар домовився з Фламенго про трансфер Раяна Роберто за 10 мільйонів євро за 90% прав на гравця. Бразилець найближчим часом має приєднатися до команди.

Бразильський півзахисник Раян Роберто найближчим часом стане гравцем Шахтаря. За інформацією журналіста Вене Касагранде, донецький клуб погодив із Фламенго всі умови трансферу талановитого футболіста.

Повідомляється, що за 90% прав на гравця Шахтар заплатить десять мільйонів євро. Водночас бразильський клуб збереже за собою 10% від суми майбутнього продажу півзахисника.

Усі деталі угоди вже узгоджені, тому найближчим часом Раян має приєднатися до команди Арди Турана.

Зазначається, що в боротьбі за перспективного бразильця Шахтар випередив низку європейських грандів, серед яких Барселона, Реал, ПСЖ, Лілль, Бенфіка, Аякс і Трабзонспор.

  • У нинішньому сезоні Раян Роберто провів 14 матчів, у яких відзначився п'ятьма голами та трьома результативними передачами. 
  • У його контракті з Фламенго була прописана клаусула в розмірі 50 мільйонів євро.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри