Шахтар виграв у Колоса: ефектний дубль Мудрика та дебютний гол Тейлора

Переглядів 5244
Михайло Мудрик. Фото: Шахтар
На «Арені Львів» у столиці Галичини донецька команда здобула впевнену вікторію у матчі УПЛ. Точними ударами відзначилися Михайло Мудрик та Лукас Тейлор.

19 жовтня у рамках восьмого туру Прем'єр-ліги України Шахтар приймав Колос.

На початку першого тайму на восьмій хвилині Михайлу Мудрику в гарному стилі вдалося вивести гірників уперед. Більше до перерви голів не було і в результаті донецька команда в роздягальню пішла з перевагою в один м'яч.

На початку другої половини зустрічі взяв слово бразильський легіонер «гірників» Лукас Тейлор, який замкнув простріл та забив свій дебютний гол у футболці Шахтаря. Через якийсь час Мудрик пройшов у стилі Мессі, пробив і своїм ефектним голом оформив дубль.

Цих точних ударів Шахтареві вистачило для перемоги. «Гірники» перемогли з рахунком 3:0 завдяки дублю Мудрика та дебютному голу Тейлора.

Прем'єр-ліга України. 8-й тур

Шахтар – Колос – 3:0 (1:0)

Голи: Мудрик, 8, 56, Тейлор, 47.

Шахтар після цієї вікторії зрівнявся за очками із Дніпром-1. Обидві команди з 19 балами в активі ділять першу позицію у турнірній таблиці УПЛ. Колос із 11 очками йде на сьомому місці.