Шахтар вирвав перемогу у Лівого Берега в день народження Пушича: «гірники‎» посунули Динамо на третє місце

Переглядів 281
Данило Сухоручко та Валерій Бондар. Фото: ФК Лівий Берег
В останньому поєдинку третього туру Української Прем’єр-ліги чинний чемпіон здобув перемогу над Лівим Берегом (1:0), реабілітувавшись за осічку з Поліссям минулими вихідними (0:1).
  • Лівий Берег в УПЛ голів ще не забивав.
  • Безнічийна серія донецького Шахтаря в УПЛ триває чотири гри: дві перемоги та дві поразки.
  • Шахтар при Маріно Пушичу здобув десяту гостьову перемогу у всіх турнірах.

Перший тайм поєдинку у Києві фанів голами не потішив і, відверто кажучи, навіть реальними гольовими нагодами теж. Більше ініціативою володіли гості, які навіть спромоглися на два удари у площину воріт, але не більше.

Не змінився малюнок гри й по перерві: «гірники» володіли ініціативою та тисли на ворота Масима Механіва і на 63-й хвилині удар Данила Сікана Досяг все ж досяг мети і Шахтар вийшов уперед.

▶️  Відео голу Данила Сікана дивіться за ПОСИЛАННЯМ

До речі, саме сьогодні, 18 серпня, свій 53-й день народження відзначає головний тренер Шахтаря Маріно Пушич, тож його підопічні просто не мали права програти та зіпсувати йому свято.

Україна. Прем’єр-ліга

3-й тур

Лівий Берег – Шахтар 1:0 (0:0)

Гол: Сікан, 63.

• Після перемоги у Києві Шахтар піднявся на другу сходинку (шість очок), а Лівий Берег так і залишився на останній у турнірній таблиці УПЛ (нуль балів).
  • У наступному турі Лівий Берег вдома прийматиме Чорноморець. Поєдинок у Києві заплановано на 26 серпня. Початок гри о 15:30.
  • Шахтар у турі номер чотири завітає на гостини до Олександрії. Зустріч буде зіграно 24 серпня і розпочнеться вона о 13:00.