Шахтар, Ворскла та Іспанія: захисник Львова потрапив до сфери інтересів багатьох клубів

Переглядів 1703
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Шахтар, Ворскла та Іспанія: захисник Львова потрапив до сфери інтересів багатьох клубів
Борис Крушинський. Фото: Google
Молодий центрбек Львова Борис Крушинський може змінити клубну прописку. Талановитим футболістом галицької команди цікавляться серйозні команди.

20-річним центральним захисником Львова Борисом Крушинським цікавляться в Іспанії. Також до цього футболіста був інтерес збоку клубів УПЛ, а саме Шахтаря та Ворскли.

«Людина, яка починала грати лівим захисником. Потім його перевели до центру захисту і реально там розкрився. Є швидкість, непогана техніка для його габаритів (зріст – 1,90). Непоганий у боротьбі», – сказав про Крушинського в рамках передачі «ТаТоТаке» Михайло Співаковський.

Також журналіст відзначив, що до Крушинського був інтерес збоку донецького Шахтаря та полтавської Ворскли. Окрім того, відомо, що українським футболістом цікавляться на Піренеях.

«Я чув про те, що ним цікавляться в Іспанії, він був у мідл-листах Шахтаря. Він був дуже близький до Ворскли, його хотів Скрипник», – додав Співаковський.

Крушинський у цьому сезоні зіграв за галицьку команду 14 поєдинків, в яких він відзначився одним голом у львівському дербі з Рухом. ФК Львів на даний момент замикає турнірну таблицю Прем’єр-ліги України, з дев’ятьма очками в активі посідаючи 16 позицію.