Шахтар збільшив свою безпрограшну серію в УПЛ до 25 матчів: «гірники» без проблем перемогли Верес

Переглядів 1065
Михайло Мудрик. Фото: УПЛ
Сьогодні продовжився 12 тур Української Прем'єр-ліги одразу трьома поєдинками. У Львові Верес приймав Шахтар. Поєдинок завершився впевненою перемогою донеччан з рахунком 2:0.

Перед матчем Шахтар посідав друге місце, відстаючи від лідера УПЛ Дніпра-1 на п'ять пунктів. У 12 турі на «гірників» чекав непоступливий Верес. Команда з Рівного дуже вдало розпочала сезон і на момент початку туру посідала п'яте місце в турнірній таблиці. Підопічні Вірта навіть випереджають Динамо, яке йде шостим.

Шахтар вважався беззаперечним фаворитом цього матчу. Підопічні Йовічевіча не мають права втрачати очки, Якщо вони планують стати чемпіонами УПЛ. Тому зі стартових хвилин донеччани заволоділи ініціативою. Верес будував свою гру через контратаки, тому «гірникам» потрібно було знаходити ключі до оборони «червоно-чорних».

На 30-й хвилині матчу Шахтар отримав право на виконання пенальті. Вирок рефері взявся виконувати молодий талант донеччан Мудрик. Він переграв голкіпера Вереса Богдана Когута та відкрив рахунок у матчі.

На перерву команди пішли відпочивати за рахунку 1:0 на користь «гірників».

Друга половини гри розпочалася з ударів з боку обох команд, проте у цій перестрілці кращим виявився донецький клуб.

На 65-й хвилині після передачі опорного півзахисника Шахтаря Степаненка, Криськів забив другий м'яч донеччан у цьому поєдинку. Варто зазначити, що Криськів відзначається у другому турі поспіль.

Більше команди не забивали. Фінальний свисток зафіксував перемогу Шахтаря з рахунком 2:0. Донецький клуб збільшив свою безпрограшну серію в УПЛ до 25 матчів.

Таким чином Шахтар не дає Дніпру-1 відірватися від себе. Підопічні Йовічевіча набрали 26 очків та продовжують втримувати за собою другу позицію. Верес залишається з 17 пунктами і може втратити п'яту позицію, якщо Динамо набери очки у своєму матчі.