Шалені танці на «Арені Львів»: Шахтар у своєму стилі відсвяткував чемпіонство (відео)

Переглядів 1614
Танці Шахтаря після перемоги в УПЛ. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар став чемпіоном України після того, як виграв матч у Дніпра-1 (3:0). Після поєдинку футболісти та тренери гірників почали святкувати успіх.

28 травня в рамках 29 туру Прем'єр-ліги України на «Арені Львів» відбувся чемпіонський поєдинок між донецьким Шахтарем та Дніпром-1.

Уже на дев'ятій хвилині Артем Бондаренко своїм голом вивів донецьку команду вперед. Цей забитий м'яч став єдиним у першому таймі.

На початку другої половини гри точні удари записали до свого активу інші футболісти Шахтаря, а саме Данило Сікан та Тарас Степаненко.

У додатковий час виникла масова бійка між гравцями обох команд. В підсумку були вилучені представники Шахтаря Анатолій Трубін та Єгор Назарина, а також футболіст Дніпра-1 Жоау Пеглоу.

Більше голів у цій зустрічі не було, а тому Шахтар переміг з впевненим рахунком 3:0.

Шахтар після цієї перемоги набрав 72 очки і став недосяжним для Дніпра-1, у якого 64 бали. Донецький клуб виграв 14-й раз чемпіонат України. А Ігор Йовічевич вперше здобув золоті медалі УПЛ. Також додамо, що Шахтар зіграє в груповому раунді Ліги чемпіонів наступного сезону.

Після переможного матчу Шахтар з головним мотиватором Ігором Йовічевичем шаленими танцями почав святкувати успіх!