Шевченко вийшов на публіку з офіційною заявою: президент УАФ провів перше засідання революційного органу

Переглядів 324
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Шевченко вийшов на публіку з офіційною заявою: президент УАФ провів перше засідання революційного органу
Андрій Шевченко. Фото: УАФ
У столичному Будинку футболу за ініціативи президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка пройшло перше засідання стосовно створення Асамблеї регіонів.

У вівторок, 30 січня, відбулося перше засідання Асамблеї регіонів УАФ, створення якої ініціював очільник організації Андрій Шевченко.

У засіданні робочої групи взяли участь:

  • Президент УАФ – Андрій Шевченко;
  • Перший віцепрезидент – Павло Бойчук;
  • Віцепрезидент – Олександр Шевченко;
  • Генеральний секретар – Ігор Грищенко;
  • Представники регіональних асоціацій.

Президент УАФ зазначив, що метою створення Асамблеї є розвиток футболу в регіонах та налагодження комунікацій з УАФ.

«Асамблея регіонів має стати платформою для комунікації обласних асоціацій та УАФ і готуватиме для подальшого затвердження виконкомом пропозиції з питань, що стосуються розвитку футболу в регіонах», – наводить слова Шевченка офіційний сайт УАФ.

Під час зустрічі учасники висловили свої ідеї щодо оптимізації роботи асамблеї, врахували думки представників регіонів про модель управління та створили групу для розробки положення про новий робочий орган УАФ.

Після розсилки положення всім учасникам для затвердження, його розгляне Виконком УАФ. Після цього відбудеться перше засідання нового органу згідно з затвердженим положенням, на якому буде обрано керівництво та розпочнеться пряма робота Асамблеї регіонів.

  • Шевченка було обрано новим головою УАФ на позачерговому звітно-виборчому Конгресі організації 25 січня, який відбувся в Києві.
  • Ексочільник асоціації Андрій Павелко перебуває під слідством починаючи з листопада 2022 року по справі про розкрадання коштів на побудові заводу з виготовлення штучних полів.
X