Шевченко зробив заяву щодо мобілізації футболістів: що сказав легендарний форвард Динамо та збірної України

Переглядів 12334
Артем Жилінський Артем Жилінський
7 голосів
Шевченко зробив заяву щодо мобілізації футболістів: що сказав легендарний форвард Динамо та збірної України
Андрій Шевченко. Фото: Google
Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко поділився своїми думками щодо можливої мобілізації футболістів та наслідків такого рішення для спорту.

У Верховній Раді наразі обговорюється новий законопроект щодо мобілізації. Ситуація на фронті стає все більш напруженою. Військові попереджають, що рано чи пізно кожному чоловікові доведеться взяти до рук зброю.

Президент УАФ Андрій Шевченко відреагував на можливу мобілізацію футболістів і зникнення футболу. На його думку, це дуже складне питання, адже участь у змаганнях є маркером продовження життя у державі.

«Це питання дуже складне, бо йдеться не лише про гравців, а й про тренерів, лікарів, суддів. Але... Спорт грає важливу представницьку роль як у країні, і там. Підготовка та участь у змаганнях є маркером продовження життя у державі, яка веде війну. Крім того, спорт завжди, а за нинішніх умов це особливо важливо, залишається ефективним важелем впливу на міжнародне співтовариство». 

Також президент УАФ відзначив, що завдяки футболу можна транслювати важливі повідомлення до закордонної аудиторії.

«Це майданчик, щоб доносити важливі нам наративи для міжнародної аудиторії. Ми повинні допомагати утримувати Україну у фокусі міжнародної адженди, зокрема за допомогою спорту та футболу зокрема».

Шевченко зауважив, що важливо продовжувати брати участь у змаганнях, щоб представляти Україну.

«Тому навіть у такий складний момент, на мою думку, важливо продовжувати брати участь у змаганнях на найвищому рівні, представляючи Україну та постійно мобілізувати міжнародне співтовариство на підтримку нашої держави. 

Однак, фінальне рішення про те, у якій кількості, на яких подіях і хто саме має представляти Україну, ухвалюють органи державної влади», – заявив Шевченко для Nv.ua.

  • Нагадаємо, що Шевченка було обрано новим головою УАФ на позачерговому звітно-виборчому Конгресі організації 25 січня, який відбувся в Києві.
  • Першим віцепрезидентом організації було обрано Павла Бойчука (юрист Шевченка), а віцепрезидентами – Сергія Реброва та Олександра Шевченка (голова Львівської асоціації футболу).