Як Шевченко ставиться до Тимощука та інших українців, які грають у Росії: відверта заява президента УАФ

Переглядів 2908
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
Як Шевченко ставиться до Тимощука та інших українців, які грають у Росії: відверта заява президента УАФ
Андрій Шевченко. Фото: Google
Відомий екснападник і президент УАФ Андрій Шевченко поділився своєю думкою щодо українських спортсменів, які продовжують виступати та проживати у росії.

Андрій Шевченко безкомпромісно заявив, що росія для нього агресор, а ті хто підтримує цю країну — вороги. Тому президент УАФ не бачить сенсу говорити щось про них.

«Я не йду на жодні контакти. росія — агресор, усі, хто її підтримують — для мене вороги. Говорити про них немає жодного сенсу. Ми рухаємося вперед, ми зробили свій вибір. Це головне». 

Шевченко розповів, що має багато знайомих, які служать в ЗСУ, але є й ті, хто загинув, захищаючи країну. 

«Ми нещодавно бачилися на футболі з Ващуком. В мене дуже багато друзів та знайомих, які служать в ЗСУ. Є і ті, хто загинув. Це величезний біль та спустошення. І водночас величезна повага тим, хто пішов захищати Україну», — сказав Андрій Шевченко для NV.

  • Нагадаємо, що Шевченка було обрано новим головою УАФ на позачерговому звітно-виборчому Конгресі організації 25 січня, який відбувся в Києві.
  • Першим віцепрезидентом організації було обрано Павла Бойчука (юрист Шевченка), а віцепрезидентами – Сергія Реброва та Олександра Шевченка (голова Львівської асоціації футболу). 
  • У структурі Cанкт-Петербурзького Зеніту Тимощук працює з 2017 року.