Шевчук розглядався Вересом кандидатом на заміну Вірту: віце-президент клубу мав конфлікт з тренером

Переглядів 883
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Шевчук розглядався Вересом кандидатом на заміну Вірту: віце-президент клубу мав конфлікт з тренером
В'ячеслав Шевчук та Юрій Вірт. Фото: Google
Президент Вереса Іван Надєїн на сьогоднішніх зборах наглядової ради народного клубу повідомив, що робив пропозицію віце-президенту клубу В'ячеславу Шевчуку замінити Юрія Вірта з нового сезону.

Надєїн був змушений реагувати на слова вболівальників, що відхід Вірта з посади головного тренера Вереса пов'язаний із конфліктом, який мав місце з тодішнім спортивним директором.

Надєїн після розставання Вереса з Віртом зробив Шевчуку пропозицію відновити тренерську кар'єру, на що він відповів відмовою. Шевчук неодноразово говорив на публіці, що його амбіції у Вересі обмежені адміністративною роботою. 

«Я пропонував Шевчуку стати одним із кандидатів на посаду головного тренера, але він двічі відмовився від цієї пропозиції. Він виконав публічну обіцянку, що не буде головним тренером Вереса», – пояснив Надєїн на наглядовій раді. 

  • Шевчук пропонував Вірту запросити гравців, які не були узгоджені з тренерським штабом. Вірт, зі свого боку, наполягав, що трансферні питання мають бути в його руках. Надєїну довелося призначити Шевчука віце-президентом Вереса, щоб залагодити конфлікт.
  • Верес сьогодні оголосив ім'я нового тренера. Команду з Рівного після Вірта очолив Сергій Лавриненко. 
  • Верес за підсумками сезону УПЛ 2022/23 набрав 31 очко в 30 турах і фінішував на 13 сходинці. У перехідних матчах команда Вірта виявилася сильнішою за МФК Металург (0:1, 6:1).