Що потрібно, щоб Чорноморець боровся за єврокубки в УПЛ: Григорчук відверто розповів

Переглядів 1479
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
4 голоси
Що потрібно, щоб Чорноморець боровся за єврокубки в УПЛ: Григорчук відверто розповів
Роман Григорчук. Фото: Google
Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук розповів, скільки новачків потрібно одеській команді для боротьби за зону єврокубків у наступному сезоні.

Одеський Чорноморець востаннє брав участь у єврокубках дев’ять сезонів тому – у кампанії 2014/15. І для того, щоб перервати цю гнітючу серію «морякам» потрібно дуже серйозно перебудувати команду. Про це відкрито заявив їх тренер Роман Григорчук.

«Зараз Чорноморцю треба придбати чи запросити мінімум шість-вісім футболістів високого рівня. Рівня нашої Прем’єр-ліги. Це мають бути люди, які володіють виконавською майстерністю. Бо можна робити страшенну, об’ємну роботу, але без таких виконавців ця робота ніколи не буде мати результату. Таке моє бачення.

Тож аби зараз Чорноморець був на рівні і мав змогу боротись за єврокубки, він повинен мати мінімум шість кваліфікованих футболістів. Для цього потрібне відповідне матеріальне забезпечення», –  розповів фахівець в інтерв'ю UA-Футбол.

  • У підсумковій турнірній таблиці УПЛ Чорноморець фінішував на 12-му місці. 
  • У цьогорічному розіграші Кубка України одеський клуб дійшов до стадії 1/2 фіналу, де програв чинному володарю трофею донецькому Шахтарю (1:4).
  • Гругорчук тренує «моряків» з сезону 2022/2023 років. До Одеси український фахівець перебравсь з білоруського Шахтаря з Солігорська.