«Що там бл*ть?‎»: як гравці Полісся дивилися останні хвилини вирішального матчу Руха та Динамо

Переглядів 566
Футболісти Полісся. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся вперше у своїй історії кваліфікувалося до єврокубків. У соціальних мережах клубу з’явилося відео, на якому видно, як гравці очікують закінчення матчу Рух – Динамо.

Вчора, 25 травня, Полісся перемогло Шахтар з рахунком 2:0, вперше в історії забезпечивши собі участь у єврокубках. Однак для цього було необхідно, щоб Динамо обіграло Рух, оскільки львів'янам вистачало і нічиєї з киянами.

Футболісти житомирського клубу з величезним хвилюванням очікували на завершення матчу Рух – Динамо (1:2), від результату якого залежала їхня путівка до єврокубків.

Після фінального свистка у Житомирі гравці Полісся кинулися до своїх телефонів, щоб стежити за кінцівкою паралельного матчу. Атмосфера була напруженою, і на відео можна почути нецензурну лайку, в тому числі вигук «Що там, бл*ть?!» від когось із гравців чи тренерів.

▶️Переглянути відео, в якому футболісти Полісся нервово очікують на результат матчу Рух – Динамо можна за ПОСИЛАННЯМ

• У підсумковій турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги Рух фінішував на шостому місці із 49-ма очками.
  • Полісся має у своєму активі 50 балів та посідає п'яте місце в УПЛ, що гарантувало кваліфікацію у Лізі конференцій.