Динамо другим складом не пустило Рух у єврокубки: команда Шовковського завершила сезон УПЛ перемогою

Переглядів 1994
5 голосів
Таллес намагається прорватися повз Крістіана Біловара. Фото: УПЛ
В одному з центральних поєдинків 30-го туру української Прем’єр-ліги Динамо на виїзді перемогло Рух (2:1) і позбавило львів’ян шансів на єврокубки.

Позбавлене турнірної мотивації Динамо прибуло до Львова, як це прийнято казати, експериментальним складом. Натомість Віталій Понамарьов виставив найкращих, бо Рух мав всі шанси в кінці гри святкувати перший в історії вихід до єврокубків.

Господарі поля розпочали гру більш активно і до перерви непогану нагоду пробити Руслана Нещерета мав Таллес. Активними також були Пастух, Плюмейн, Квасниця, Роман, але у першому таймі голів глядачі так і не дочекалися.

По перерві на полі стало значно веселіше, особливо після голу у виконанні динамівця Самба Діало, який замкнув подачу з кутового. До речі, це перший гол сенегальця в УПЛ! Нехай і в останньому турі.

Цей гол вбивав надію Руха Європу, однак команда зі Львова зібрала волю в кулак і досить швидко відновила статус кво: затяжну атаку після подачі з кутового точним ударом головою замкнув Роман Дідик.

Нічиєю Руху цілком вистачало для щастя, тобто того щоб фінішувати на п'ятому місці, але проти був Антон Царенко, який вколотив м'яча до сітки воріт за спиною Дмитра Ледвія. Часу відігратися у львів'ян було вдосталь, а моментів – ні.

▶️  Відео всіх голів у поєдинку Рух – Динамо дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга

30-й тур

Рух – Динамо 1:2 (0:0)

Голи: Дідик,63 – Діалло, 52, Царенко, 77.

• У підсумковій турнірній таблиці Динамо фінішувало на другому місці і в новому сезоні матиме змогу поборотися за вихід до групового турніру Ліги чемпіонів через кваліфікацію.
  • Львівський колектив завершив виступи у сезоні 2023/24 років на шостому щаблі.