Шовковський відреагував на повернення Ярмоленка: що сказав головний тренер Динамо про ветерана команди

Переглядів 6240
5 голосів
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Динамо
Головний тренер київського Динамо Олександр Шовковський прокоментував повернення на поле лідера біло-синіх Андрія Ярмоленка, який відновився після важкої травми.

У неділю, 31 березня, київське Динамо розгромило полтавську Ворсклу (5:1) у матчі 22-го туру чемпіонату України. Один з голів після довгоочікуваного повернення забив ветеран команди Андрій Ярмоленко, який вийшов на поле на 66-й хвилині гри.

Відео голу Ярмоленка

Головний тренер біло-синіх Олександр Шовковський висловився щодо одного з лідерів київського клубу.

«Він був готовий вийти на футбольне поле, але не був готовий відіграти усю гру. Заміна була запланована ще до матчу, щоб його випустити на хвилин 30-20-15 залежно від того, як розгорталися б події на полі.

Андрій готувався, у нього не дуже просто проходила реабілітація. Але його бажання і його авторитет у команді має велике значення», – сказав Шовковський на післяматчевій пресконференції.

• До цього поєдинку свій останній матч за киян Ярмоленко провів ще 1 жовтня 2023 року проти Олександрії (4:2) у дев'ятому турі УПЛ.
  • Динамо після цієї перемоги перебуває на четвертому місці турнірної таблиці УПЛ, маючи 41 очко та три гри в запасі.