Ярмоленко повернувся і одразу забив, Шапаренко зробив дубль: Динамо рознесло Ворсклу у матчі з шістьма голами

Переглядів 5713
7 голосів
Ярмоленко та Корнієнко. Фото: ФК Динамо
У матчі 22-го туру чемпіонату України полтавська Ворскла приймала київське Динамо. Команда Олександра Шовковського розтрощила підопічних Сергія Долганського.

У неділю, 31 березня, полтавська Ворскла приймала київське Динамо у матчі 22-го туру чемпіонату України.

Відкрив рахунок у грі Владислав Ванат, який встиг відзначитися до початку повітряної тривоги у Полтавській області.

Після повернення команд на поле кияни ще чотири рази відзначилися у воротах Павла Ісенка. Спершу після кутового точного удару завдав Володимир Бражко, після чого пенальті за фол проти Ваната реалізував Микола Шапаренко.

Відео голів у матчі Ворскла – Динамо

Той-таки Шапаренко забив і четвертий гол у матчі, відзначившись після сольного проходу лівим флангом Назара Волошина.

Вже за хвилину в сітку воріт Ісенка влетів ще один м'яч – це забив ветеран біло-синіх Андрій Ярмоленко, який повернувся до команди після тривалого відновлення від травми, вийшовши на заміну на 66-й хвилині.

Один гол ворсклянам все ж вдалося відіграти. Дебютним голом в УПЛ цього сезону відзначився Микола Ковталюк, який замкнув передачу Віктора Корнієнка після стрімкої контратаки.

Фінальний свисток головного арбітра Олександра Шандора зафіксував розгромну перемогу команди Шовковського у матчі, який через перерви на повітряну тривогу тривав понад чотирьох годин.

Чемпіонат України, 22-й тур

Ворскла – Динамо – 1:5 (0:2)

Голи: Ковталюк, 83 – Ванат, 30, Бражко, 45+3, Шапаренко, 47 (пенальті), 77, Ярмоленко, 78

• До цього поєдинку свій останній матч за киян Ярмоленко провів ще 1 жовтня 2023 року проти Олександрії (4:2) у дев'ятому турі УПЛ.
  • Динамо після цієї перемоги перебуває на четвертому місці турнірної таблиці УПЛ, маючи 41 очко та три гри в запасі.
  • Ворскла ж знаходиться на сьомій сходинці чемпіонату України, набравши 29 очок за 22 зіграних тури.