Шовковський закрив питання розгромної перемоги Динамо: як головний тренер прокоментував приниження Колоса

Переглядів 1666
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
Головний тренер Динамо Олександр Шовковський прокоментував перемогу своєї команди над Колосом у поєдинку УПЛ. Спеціаліст відзначив, як готував гравців до цього матчу.

У неділю, п'ятого травня, Динамо вдома здобуло перемогу над Колосом із рахунком 5:0 у зустрічі 27-го туру української Прем'єр-ліги.

Після першого тайму була нічия 0:0, однак після перерви господарі «знесли» свого суперника.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський прокоментував такий виступ своїх підопічних.

«Як саме суперник будуватиме свою гру, ми можемо зрозуміти тоді, коли гра розпочнеться. Під час гри складніше зробити певні корективи, зробити зауваження гравцям, а в перерві на це є час.

Ми розуміли, що суперник буде вибудовувати свою гру дуже щільно, і я спеціально напередодні дивився матч U19, розуміючи, що та команда, з якою працював головний тренер, гратиме приблизно в такому ж ключі».

Спеціаліст також відзначив важливість першого голу, який динамівці забили на самому початку другого тайму.

«Ми розуміли, що перший забитий нами гол може вплинути на гру. В принципі, так і вийшло. Ми забили перший гол, а потім використали моменти завдяки вдалій реалізації у другому таймі».

Окрім цього, тренер киян поділився своєю методикою підготовки футболістів до матчів.

«На футбольному полі є чотири фактори, які можуть впливати на дії гравців – розташування відносно воріт суперника, розташування відносно м’яча, розташування відносно гравців суперника та розташування відносно гравців своєї команди.

І я не можу сказати, що щось стає на першому місці, а щось – на четвертому. Потрібно у цих чотирьох площинах добре орієнтуватись і правильно займати позиції. Я не прив’язую гравців до амплуа», – приводить слова Шовковського клубна пресслужба.

• Після цього матчу Динамо йде на другій сходинці в турнірній таблиці УПЛ, набравши 63 бали.
  • В наступному турі, 11 травня, підопічні Шовковського зіграють проти донецького Шахтаря.