Сім голів і дубль: Кривбас завершив збори у Словенії феєричною перестрілкою з турками

Переглядів 303
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Андрій Понєдєльнік в боротьбі. Фото: ФК Кривбас
Криворізький Кривбас поєдинком проти турецького Різеспора завершив навчально-тренувальний збір у Словенії. Українці забили тричі, але поступилися.

У вівторок, 23 липня, Кривбас провів останній матч на зборах у Словенії, зігравши проти турецького Різеспора.

Рахунок у грі відкрив півзахисник Єгор Твердохліб, проте вже на 15-й хвилині захисник Таха Шахін відновив паритет у поєдинку. Наприкінці першого тайму нападник Алі Соу вивів Різеспор вперед.

Той-таки Соу оформив дубль у другій 45-хвилинці. А вже майже наприкінці матчу розгромним рахунок зробив півзахисник Різеспора Дал Варешанович.

Проте команда Юрія Вернидуба не здавалася до останніх миттєвостей поєдинку та зусиллями Олега Кожушка та Дмитра Хомченовського зуміла відіграти два м'ячі. Проте гра таки закінчилася поразкою бронзового призера УПЛ з рахунком 3:4.

Товариський матч

Кривбас – Різеспор – 3:4 (1:2)

Голи: Твердохліб, 5, Кожушко, 82, Хомченовський, 86 – Таха Шахін, 15, Алі Соу, 39, 62, Варешанович, 78

• Різеспор минулого сезону посів дев'яту сходинку чемпіонату Туреччини, набравши 50 очок.
  • Кривбас свій перший офіційний поєдинок проведе 3 липня проти одеського Чорноморця, з яким зійдеться у першому турі УПЛ 2024/25.