«Спірне рішення»: форвард Шахтаря прокоментував вилучення динамівця в Класико

Переглядів 1608
Данило Сікан. Фото: Шахтар
Нападник Шахтаря Данило Сікан, який забив гол динамівцям в рамках дербі, прокоментував рішення Катерини Монзуль дати червону картку Іллі Забарному.

Нападник донецького Шахтаря Данило Сікан прокоментував рішення арбітра в поєдинку з Динамо, коли було вилучено захисника киян Іллю Забарного.

16-го жовтня в рамках українського дербі у Львові зіграли між собою Шахтар та Динамо. Перший тайм виграли «гірники» завдяки голу Зубкова після пасу Траоре. Потім перед самою перервою Лассіна не реалізував пенальті, який відбив Нещерет. У дебюті другого тайму Ванат зрівняв рахунок, а Мудрик знову вивів Шахтар вперед. На 69-й хвилині зустрічався стався один з ключових епізодів класичного. Арбітр матчу Катерина Монзуль показала пряму червону картку Іллі Забарний, який притримав Данила Сікана, який мав можливість вибігти один на один з Нещеретом. Після вилучення Сікан все ж таки забив після пасу Мудрика і тим самим допоміг «гірникам» перемогти у матчі з рахунком 3:1.

Після поєдинку Сікан прокоментував епізод з вилученням Забарного.

«Червона картка Забарному? Спірне рішення. Рефері вирішив дати червону картку. Це пішло нам на користь і ми досягли позитивного результату.

Мій гол - це результат швидкості чи те, що суперник залишився у меншості? Я думаю зіграло свою роль те, що вони залишилися у меншості. А ми дуже добре зіграли в атаці», – сказав Сікан в інтерв’ю в клубній прес-службі Шахтаря.