«Співробітники Прем'єр-ліги дізналися останніми»: Несенюк розкритикував організацію, яка відповідає за УПЛ

Переглядів 7537
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Співробітники Прем'єр-ліги дізналися останніми»: Несенюк розкритикував організацію, яка відповідає за УПЛ
Микола Несенюк. Фото: Google
Директор департаменту Динамо по роботі зі ЗМІ Микола Несенюк поділився своїми враженнями від роботи Прем’єр-ліги. Він жорстко пройшовся по організації та працівникам.

Працівник Динамо Несенюк описав роботу Прем’єр-ліги та зазначив, що ця організація в українському футболі абсолютно нічого не вирішує.

«Насправді, це не так – жодної Прем'єр-ліги в Україні не існує. Є кілька працівників, чиї стільці розміщені у приміщенні Української асоціації футболу та формально складають календар чемпіонату. Але нічого не вирішують». 

Також Несенюк вважає, що Прем’єр-ліга просто виконує певні накази, а не сама впливає на ситуацію з переносами матчів.

«Підозрюю, що про рішення того ж таки Шахтаря не грати матч шостого туру з Олександрією перед грою Ліги чемпіонів, згадані співробітники Прем'єр-ліги дізналися останніми. Принаймні не першими – це точно. Їх просто повідомили», — написав Несенюк у своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, що Шахтар не зіграв матчі першого кола з Львовом та Минаєм. Ці ігри відбудуться вже весною, адже сьогодні Шахтар грає останній календарним матч цього року.

У найближчому матчі чемпіонату України Шахтар зіграє з Ворсклою. Поєдинок відбудеться 23 листопада та розпочнеться о 14:00.