«Навіщо він підписував такий контракт?»: Болотніков прокоментував можливий конфлікт між Мудриком та Шахтарем

Переглядів 8261
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
«Навіщо він підписував такий контракт?»: Болотніков прокоментував можливий конфлікт між Мудриком та Шахтарем
Михайло Мудрик. Фото: ФК Шахтар
На думку футбольного журналіста Сергія Болотнікова у Шахтарі може статися конфлікт між керівництвом клубу та Михайлом Мудриком через небажання менеджменту продавати гравця менше ніж за 100 мільйонів євро.

Журналіст Болотніков підтримав слова Мудрика про мрію, яку поранили. Також ведучий зазначив, що можливо між гравцем та клубом є конфлікт.

«Я думаю, що керівництво Шахтаря справді думає, що за Мудрика можна виручити 100 мільйонів євро. Можливо конфлікт у клубі, поки не надійде така пропозиція. Я у таких ситуаціях на боці гравців, бо наші клуби неадекватно оцінюють своїх футболістів».

Болотніков відмітив пункт контракту про клаусулу Мудрика. Він вважає, що гравець сам винен в такій величезній сумі викупу.

«При цьому в ЗМІ була інформація, що клаусула Мудрика 150 мільйонів євро. То навіщо він підписував такий контракт? Потрібно було вимагати хоча б 75 мільйонів», – сказав Болотніков у програмі KDK.

Зазначимо, що контракт Мудрика із Шахтарем діє до грудня 2026 року. Цього сезону 21-річний вінгер провів за Шахтар 17 матчів у всіх турнірах, де забив дев'ять голів і віддав вісім гольових передач. Transfermarkt оцінює футболіста у 15 мільйонів євро.