Срна у Лондоні зустрівся з двома екс-зірками Шахтаря: фото легендарного тріо в ресторані

Переглядів 2418
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Срна у Лондоні зустрівся з двома екс-зірками Шахтаря: фото легендарного тріо в ресторані
Даріо Срна. Фото: Google
Даріо Срна зустрівся у столиці Великобританії з Едуардо та Вілліаном. Напевно, представник Шахтаря в Лондоні бере участь у переговорах стосовно потенційного трансферу Михайла Мудрика.

Директор Шахтаря з футболу Даріо Срна зараз перебуває в Лондоні, можливо, у зв'язку з переговорами щодо потенційного трансферу українця Михайла Мудрика до Арсеналу, а може й до Челсі. У вільний час хорватський екс-футболіст зустрівся з двома колишніми одноклубниками по Шахтарю Едуардо та Вілліаном в одному з ресторанів Лондона.

Фото з лондонського закладу у себе в інстаграмі опублікував бразилець Вілліан, який зараз захищає кольори Фулгема.

«Мені було так приємно бачити цих хлопців», – підписав знімок Вілліан.

У столиці Великобританії Даріо Срна також має відвідати поєдинок чемпіонату Англії між Челсі та Манчестер Сіті (ця зустріч відбудеться п’ятого січня, початок матчу о 22:00). Також, напевно, Срна бере участь у переговорах щодо переходу Мудрика до Арсеналу чи Челсі.

Легендарне тріо Срна-Вілліан-Едуардо грало за Шахтар з 2007 по 2013 рік. Срна захищав кольори донеччан у 2003-2018 роках, Едуардо виступав за Шахтар у 2010-2014 та 2015-2016 роках. Вілліан грав за донецьку команду у 2007-2013 роках.

X