«Ссаними ганчірками гнати»: журналіст «наїхав» на почесного члена УАФ, пред'явивши серйозні обвинувачення

Переглядів 621
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Ссаними ганчірками гнати»: журналіст «наїхав» на почесного члена УАФ, пред'явивши серйозні обвинувачення
Віктор Межейко. Фото: Google
Футбольний блогер і журналіст Сергій Болотніков висловив гостре невдоволення на адресу голови Запорізької асоціації футболу Віктора Межейка, висунувши йому серйозні звинувачення.

Сергій Болотніков висловився на адресу колишнього голови обласної ради Запоріжжя Віктора Межейка, згадуючи події 2014 року.

Блогер був настільки обурений тим, що сталося, що вирішив поділитися своїм занепокоєнням на тлі XXVI Конгресу Української асоціації футболу, який відбувся 25 січня у київському Будинку футболу. На думку журналіста, Межейко не заслуговував на отримання почесної нагороди.

«Найголовніший зашквар цього Конгресу це те, що вручили звання «Почесні члени УАФ» за видатні заслуги перед українським футболом Кварцяному, Гатаулліну і Віктору Межейку. Це голова Запорізької асоціації футболу і відома гнида. Ця людина організовувала тітушок і розганяла Євромайдан в Запоріжжі. 

Болотніков, не підбираючи слів, жорстко пройшовся по голові Запорізької асоціації футболу.

«Цю гниду треба ссаними ганчірками з будь-якого порогу гнати, а не пускати в Дім футболу і давати йому якісь звання. Спишемо це на якусь недосвідченість Шевченка. Він про це міг не знати», – сказав Болотніков в ефірі КДК.

Віктора Межейка внесено до трьох фігурантів, пов'язаних з розгоном Майдану в Запоріжжі. У 2015 році голова Запорізької облради став об'єктом звинувачення в організації масових заворушень та використанні сили для розгону людей на майдані у Запоріжжі. 

Нагадаємо, що вчора, 25 січня, легенду українського футболу Андрія Шевченка, за підсумками звітно-виборчого Конгресу, було обрано новим президентом Української асоціації футболу.

  • Минулий очільник футбольного господарства України Андрій Павелко з листопада 2022 року перебуває під слідством через підозру у корупційних схемах.
  • З червня того ж року він був відправлений у СІЗО. В лютому 2023 року функціонер був відсторонений від своєї посади на час слідства.
X