«Сталося як сталося»: тренер Металіста лаконічно пояснив розгром від Шахтаря у Львові

Переглядів 858
Олег Ратій. Фото: ФК Металіст
Виконувач обов’язків головного тренера Металіста Олег Ратій підбив підсумки матчу п'ятого туру української Прем'єр-ліги проти Шахтаря (1:6).

Доля Металіста у вчорашньому поєдинку була вирішена заздалегідь, але слобожанці не дозволили собі піти з поля без забитого голу у ворота Шахтаря.

Ратій був небагатослівним після матчу, але фахівець все ж таки визнав, що Металіст був приречений.

«Гра склалась важко для нас, перший тайм взагалі не вдався. У другому таймі, напевно, суперник дав зіграти краще, і ми забили гол, але трапилося як трапилося», – наводить слова тренера офіційний сайт Шахтаря.

Попри розгромну поразку, харків'яни йдуть сьомими в турнірній таблиці чемпіонату України. 7 жовтня Металіст в шостому турі УПЛ гратиме на виїзді проти Вереса (15.00).

Раніше ми писали, як головний тренер донецького Шахтаря Ігор Йовічевич прокоментував  розгром Металіста.

Пропонуємо ознайомитись з анонсом недільних матчів шостого туру УПЛ від «УФ».