«Стандарти не треную»: Буяльський описав гол-красень в переможному матчі з Металістом

Переглядів 461
Віталій Буяльський. Фото: ФК Динамо Київ
Хавбек Динамо Віталій Буяльський підбив підсумки матчу 15-го туру УПЛ проти Металіста (3:0), який вчора проходив в Києві.

Буяльський став одним з героїв матчу з Металістом, зробивши гол плюс асист на Владислава Ваната у першому таймі. Хавбек Динамо зізнався, що без долі везіння не обійшлося.

«Вітя сказав, щоб бив я, бо йому було не дуже зручно завдавати удару з тієї позиції – і він запропонував мені. Вийшло, що пробив у кут від воротаря».

Найкращий бомбардир Динамо підкреслив, що він третій за ліком виконавець стандартів в команді.

«Зазвичай штрафні б'є Циганков. Дай боже, щоб якнайшвидше повернувся до ладу Коля Шапаренко – тоді і він битиме. Я на цю роль особливо не претендую, оскільки стандарти не треную спеціально», – цитує Буяльського сайт Динамо.

29-річний Буяльський в осінній частині сезону провів за Динамо 27 матчів, забив 11 голів та віддав шість гольових передач.

Динамо пішло на перерву третьою командою за підсумками першого кола УПЛ, маючи 30 очок після 15 зіграних турів. Команда Мірчі Луческу свій наступний матч проведе на початку березня проти Інгульця.