«Багато моментів треба обговорити»: Луческу розповів про трансферні плани Динамо в зимовий період

Переглядів 1790
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо
Сьогодні, 30 листопада, київське Динамо у перенесеному матчі восьмого туру української Прем'єр-ліги обіграло харківський Металіст (3:0) і вирушило на зимову перерву.

Після поєдинку Луческу розповів про пріоритети у зимове трансферне вікно. Румунський фахівець зазначив, що Динамо шукатиме не лише форварда для підсилення складу команди.

«Треба проаналізувати все те, що було зроблено досі, все, над чим треба працювати в подальшому. Зараз буде велика пауза, під час якої треба обговорити всі моменти, пов’язані не лише з позицією форварда. Багато моментів треба обговорити. Сподіваюсь на плідну роботу у цей період», – цитує Луческу клубна пресслужба.

Перемога над Металістом дозволила Динамо наздогнати Шахтар у турнірній таблиці УПЛ, правда донецька команда має ще дві гри в запасі. Обидві команди набрали по 30 балів. Лідирує у чемпіонаті України Дніпро-1, у якого 35 очок в активі.

Свій наступний матч в УПЛ Динамо проведе на початку березня проти Інгульця з Петрово.