Суперкубок України у наступному сезоні проводити не будуть? Джерело повідомило подробиці

Переглядів 521
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Суперкубок України у наступному сезоні проводити не будуть? Джерело повідомило подробиці
Суперкубок України. Фото: Google
Суперкубок України знову відкладається на невідомий термін. Анонімні джерела заявили, що український сезон точне не стартуватиме із цього матчу.

Раніше повідомлялося, що сезон 2024/25 розпочнеться в Україні 27 липня, адже буде розіграний Суперкубок, але телеграм-канал «Футбол з вертольоту» заперечує цю інформацію.

Як повідомляє це джерело, Суперкубок України точно не відбудеться цього сезону, адже влітку буде дуже багато турнірів, що зробить календар перенасиченим. Також початок УПЛ може зміститися на серпень, адже олімпійська збірна буде стартувати на турнірі в кінці липня. 

«Як стало нам відомо, інформація деяких інсайдерів, що сезон 2024/25 в Україні розпочнеться поєдинком за Суперкубок, не відповідає дійсності. Більше того, з впевненістю ми можемо сказати, що в наступному сезоні знову не відбудеться розіграш Суперкубку у звʼязку з перенасиченим літнім календарем та фінансовими нюансами. 

А старт сезону взагалі може зміститися на середину серпня, в першу чергу в інтересах олімпійської збірної України. Всі ці деталі мають визначити та оголосити в найближчий період», – повідомило джерело.

  • Підопічні Руслана Ротаня гратимуть матчі групового етапу Олімпійських ігор: 24, 27 та 30 липня. Фінальний матч відбудеться 9 серпня.
  • ФІФА не визнає Олімпійські ігри міжнародним турніром, а тому клуби мають право вибору, відпускати своїх гравців на змагання чи ні.