«Суркіс оцінить роботу Луческу»: Буряк розповів, що чекає на Містера і анонсував кадрові зміни в Динамо

Переглядів 5187
Артем Жилінський
Артем Жилінський
3 голоси
«Суркіс оцінить роботу Луческу»: Буряк розповів, що чекає на Містера і анонсував кадрові зміни в Динамо
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо Київ
Екс-головний тренер Динамо (2005) і збірної України (2002-2003) Леонід Буряк висловився щодо роботи нинішнього наставника команди Мірчі Луческу, доля якого залишається не до кінця ясною.

Нещодавно з’явилася інформація, що Мірча Луческу може покинути команду, не дивлячись на контракт, який чинний до 2024 року.

Буряк, який грав за Динамо протягом одинадцяти років, вважає, що висновки щодо успішності Луческу, як керманича Динамо, буде робити президент клубу Суркіс. Для цього у нього буде кілька тижнів паузи.

«Що стосується роботи Луческу, то її оцінюватиме президент Динамо Ігор Суркіс. За кілька тижнів настане пауза, настане час аналізу певних висновків».

Крім того, Буряк упевнений, що Динамо розпрощається з деякими гравцями, які не показують належного рівня та не демонструють лідерських якостей.

«Безумовно, хтось із футболістів піде з команди, в якій зараз є чотири-п'ять номінальних лідерів, але по-справжньому грає лише один», - наводить загадкові слова експерта FootBoom.

Зазначимо, що на цю мить «біло-сині» йдуть на п'ятому місці в турнірній таблиці УПЛ, відстаючи від лідируючого Дніпра-1 та другого Шахтаря на 12 та сім очок відповідно.