Суркіс та Козловський дивляться матч Динамо у Львові: фото дня

Переглядів 3452
Григорій Козловський та Ігор Суркіс на матчі УПЛ. Фото: Google
Ігор Суркіс, який є президентом Динамо, разом з засновником Руха Григорієм Козловським, були помічені на поєдинку УПЛ між Львовом та столичним грандом.

Другого квітня в рамках 19 туру УПЛ зустрічаються між собою Львів та київське Динамо.

Перший тайм цього протистояння завершився внічию 0:0. Та на початку другої половини зустрічі, а саме на 52 хвилині, Владислав Ванат вивів уперед київську команду, яка веде в рахунку 1:0.

Цікаво, що на львівському стадіоні були помічені засновник Руха Григорій Козловський та президент київського Динамо Ігор Суркіс, які на трибунах дивилися матч. Судячи з того, що Козловський та Суркіс одягнуті в теплі речі, у Львові прохолодно.

Фото було опубліковане в телеграм-каналі FanDay.net.

На даний момент київське Динамо посідає четверте місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги України. Львів наразі іде на 16 позиції в УПЛ. Рух розташувався на 15 місці.