«Такі матчі дуже необхідні нашим молодим гравцям»: Ротань прокоментував десяту гру без перемог в УПЛ

Переглядів 1142
Руслан Ротань. Фото: Google
Головний тренер Олександрії Руслан Ротань прокоментував підсумок поєдинку 12-го туру української Прем'єр-ліги проти львівського Руха, який равершився безгольовою нічиєю (0:0).

Руслан Ротань вважає, що нульова нічия в поєдинку 12-го туру УПЛ проти львівського Руха є закономірним результатом.

«Перший тайм був за Рухом. У другому таймі, я вважаю, ми були ближчі до перемоги. Матч повністю відображається в рахунку на табло.

Такі матчі дуже необхідні нашим молодим гравцям, у яких вони отримують необхідний досвід. Сьогодні було достатньо боротьби. Найголовніше, що в цій боротьбі вони стають краще. Я думаю, що цей аспект для нас дуже потрібний», – сказав Ротань в післяматчевому інтерв’ю на УПЛ ТБ.

• Після нічиєї з Рухом Олександрія має в активі десять залікових пунктів та перебуває на 12-му щаблі турнірної таблиці української Прем'єр-ліги.
  • В наступному турі команда Руслана Ротаня на виїзді зіграє проти Дніпра-1. Поєдинок заплановано на 6 листопада. Початок гри о 17:00.